Φωτογραφίες από την πρώτη συνάντηση υπευθύνων του Θεματικού Δικτύου “Ασφάλεια στο Διαδίκτυο” στο 8ο ΔΣ Κιλκίς

7

5

8

Στις 1 Δεκεμβρίου 2014, στο 8ο ΔΣ Κιλκίς, στις 12.00-14.00, υλοποιήθηκε η πρώτη ενημερωτική-επιμορφωτική συνάντηση των υπευθύνων εκπαιδευτικών των έντεκα (11) συμμετεχόντων Δημοτικών Σχολείων της Περιφερειακής Ενότητατας Κιλκίς, στο Θεματικό Δίκτυο «Ασφάλεια στο Διαδίκτυο».

Στην ενημερωτική συνάντηση επιμορφωτές ήταν οι Σχολικοί Σύμβουλοι Πάρης Παπαδόπουλος της 2ης ΠΕ Κιλκίς  και Απόστολος Παρασκευάς της 3ης ΠΕ Χαλκιδικής.

Αρχικά έγινε η ενημέρωση των συμμετεχόντων για το Θεματικό Δίκτυο, στη συνέχεια συζητήθηκαν οι δράσεις που θα υλοποιήσουν και η συνάντηση ολοκληρώθηκε με την πρώτη εμπλοκή των συμμετεχόντων με το ενδεικτικό υλικό.

Ευχαριστούμε θερμά το Διευθυντή του 8ου Δημοτικού Σχολείου Κιλκίς Κωνσταντίνο Ταλαμπίρη αλλά και τους εκπαιδευτικούς του σχολείου για τη βοήθεια που παρείχαν στην εκδήλωση.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://isecurenet.sch.gr/portal/?p=208