Παρουσίαση του Διαπεριφερειακού Θεματικού Δικτύου Ασφάλεια στο Διαδίκτυο 2018-2021-1ο ΠΕΚΕΣ Κεντρικής Μακεδονίας-6 Μαρτίου 2019-ΝΟΕΣΙΣ

Παρουσίαση του Διαπεριφερειακού Θεματικού Δικτύου Ασφάλεια στο Διαδίκτυο
2018-2021

Το 1ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Κεντρικής Μακεδονίας διοργανώνει την συνάντηση με θέμα: «Διαπεριφερειακό Θεματικό Δίκτυο Ασφάλεια στο Διαδίκτυο» η οποία Θα υλοποιηθεί την
Τετάρτη 6/3/2019
στο Νόησις – Κέντρο Διάδοσης Επιστημών & Μουσείο Τεχνολογίας,
ώρα 13:00-14:00.

Οι βασικοί στόχοι της ενημερωτικής συνάντησης είναι οι Διευθυντές/ντριες των σχολικών μονάδων που δε συμμετέχουν στο Διαπεριφερειακό Θεματικό Δίκτυο «Ασφάλεια στο Διαδίκτυο» να ενημερωθούν για αυτό και να ενθαρρυνθούν για τη συμμετοχή του σχολείου τους σε αυτό.
Εισηγητής θα είναι ο κ. Απόστολος Παρασκευάς, Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ70 του 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Κεντρικής Μακεδονίας.
Θα γίνει προσπάθεια να βιντεοσκοπηθεί όλη η εκδήλωση σε εικόνα υψηλής ευκρίνειας.
Καλή επιτυχία

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://isecurenet.sch.gr/portal/?p=4359